Thibault inschrijven op school? Bruidsjurk? Pannenkoeken-feestje!

De meest onverwachtse feestjes zijn vaak de leukste. Daarmee kan je zo ongeveer gans ons weekend samenvatten. We hadden namelijk niets gepland omdat we op 2 weken voor onze wettelijke trouw en 4 maanden voor onze kerkelijke trouw best nog wel veel voorbereidingswerk hadden.

Na Guillaume vrijdag naar school te brengen, had ik een afspraak op de school om het al dan niet inschrijven van Thibault voor volgend schooljaar te bespreken, na de resultaten die we onlangs kregen van het COS. Het werd een heel aangenaam en verhelderend gesprek met de directeur en de zorgjuf, juf Margot. Besluit is dat ik Thibault volgende week kan gaan inschrijven voor schooljaar 2017-2018 en dat we vlak voor zijn instapmoment in februari gaan evalueren met de directeur en de zorgjuf of hij er klaar voor is. Voor hen is kunnen stappen meer dan voldoende, zindelijk zijn en praten zijn anno 2017 blijkbaar al lang geen vereisten meer. Nu, we hebben een schitterende onthaalmoeder dus bij de minste twijfel kiezen we sowieso om Thibault nog even bij Bibi te houden…

Volgende belangrijk thema deze week was mijn kleed zoeken voor het wettelijk huwelijk van 24 maart (nog 11dagen!) maar het bezoek aan een grote kledingwinkel in Merelbeke liep niet zo goed af in die zin dat Thibault in de etalage zat en de winkeldames absoluut niet pleased waren waardoor ik dus van een kale shoppingreis moest terugkeren

 

’s Middags kregen we onverwachts bezoek en besloten we een pannenkoekenfeestje te houden. Hoewel een pannenkoekenfeestje uiteraard niet meer is dan pannenkoeken bakken en eten, kan ik het iedereen aanraden. Guillaume werd al helemaal vrolijk van het idee dat we meteen na school een feestje hielden en samen pannenkoeken maken doen we geregeld en is sowieso altijd fijn. We zetten volgende ingrediënten klaar:

  • 200 g bloem
  • 4 eieren
  • 30g suiker
  • 2 pakjes vanillesuiker
  • 500 ml melk

en lieten Guillaume dan gewoon zijn werk doen. Vol trots toonde hij nonkel Stefaan zijn kookkunsten en maakte helemaal zelf het deeg.

 

Nadien genoten we allemaal samen van de lekkere pannenkoeken, van dit onverwachts bezoek op een vrijdagmiddag en vooral van het eens lekker niets doen…

 

Dat deze tendens zowat het ganse weekend heeft aangehouden, hoor je binnenkort in een volgende post.

Veel liefs
Kris
XxX

6 reacties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s